Firma PROFIL Team s.r.o. zabývá  od roku 2003 maloobchodní i velkoobchodní dodávkou profilů a lišt pro podlahové krytiny, obklady a dlažby. PROFIL Team s.r.o. si  zakládá především na dobrém a osobním přístupu k zákazníkovi. Na našich pobočkách se klientům věnují pracovníci, kteří výborně znají nabízený sortiment a umí poradit i se složitými problémy, ať jde o firemního zákazníka nebo kutila.
V sortimentu naší firmy naleznete veliké množství hliníkových profilů a lišt pro rozmanité druhy podlah, jako jsou plovoucí podlahy, lina, keramické podlahy, koberce aj. Nabídka obsahuje hliníkové interiérové profily, které si můžete zakoupit ve 22 odstínech povrchových fólií s imitací dřeva a 7 odstínech eloxovaného hliníku. Do našeho sortimentu zařazujeme pravidelně novinky, jako jsou např. široké přechodové lišty, které především nahrazují lišty prahové. Tyto široké hliníkové profily jsou  v provedení vrtaném i nevrtaném a jejich šířka je od 50 mm až do 100 mm. Mezi naše produkty patří v neposlední řadě i lišty a profily pro obklady a dlažby, které rozlišujeme podle funkcí i materiálů.

Naše společnost PROFIL Team s.r.o. usiluje především o spokojenost klientů, maximální kvalitu našich služeb a kvalitu nabízeného sortimentu. Důležitá je spolehlivost  a rychlost při dodávkách zboží do druhého pracovního dne. Bezplatně pronajímáme výstavní stojany, poskytujeme  slevy pro velkoobchodní firmy i řemeslníky.