Přechodové profily

Umožňují spojení mezi laminátovou a parketovou podlahou, kobercem, linoleem i jinými  materiály, nahrazuje prahové lišty, případně řeší dilatační spáry. Přechodové lišty máme samolepící, šroubovací, nebo s možností upevnění kovovým či plastovým trnem. V této kategorii přechodových lišt si můžete vybrat šířku  profilů od 25 mm až do 100 mm.

Nájezdové a ukončovací profily

Používají se k ukončení nebo přechodu podlahové krytiny na jiný typ podlahy. Rozlišují se  podle typu  a výšky podlahové krytiny.  Nájezdové profily a ukončovací profily nabízíme samolepící i šroubovací pomocí šroubů a hmoždinek.

Profily se základnou

Jsou dvoudílné profily, které se skládají ze spodního základového profilu, který je vyroben z plastu a příslušného vrchního hliníkového profilu pro přechod, úrovňové vyrovnání a zakončení.

Schodové profily

Jsou určeny pro překrytí schodových hran  různých typů podlahovin. V nabídce máme velký výběr  profilů ve tvaru „ L „ , které jsou samolepící nebo šroubovací a v mnoha rozměrech od 25 x 10 mm až po 65 x 42 mm. Dále nabízíme schodové profily pro koberce a lino. Za zmínku také stojí uvést schodové profily s LED osvětlením.

Profily ZIC ZAC

slouží  k přechodu a dilataci dvou podlah nepravidelných tvarů. Hlavní výhodou těchto profilů je ohybatelnost do jakýchkoliv tvarů, kde není potřeba použít žádného nářadí.

Soklové profily

Používají se pro vedení různých kabelů a jsou vhodné pro každý typ podlahy. V nabídce máme soklové profily z PVC i hliníku.

Nabízíme interiérové profily, kde nejžádanější jsou profily přechodové, schodové, ukončovací, nájezdové, soklové profily a jejich doplňky. Tyto interiérové profily jsou z hliníku, který je potažen fólií v imitaci dřeva, nebo je povrchově upraven – eloxován. Dekory v imitaci dřeva nabízíme ve 22 odstínech, eloxované profily nabízíme v 7 odstínech. Nejen hliníkové profily dokážou výborně splnit svůj účel, ale stejně tak i profily, u kterých je hliník nahrazen PVC – proto v naší nabídce naleznete i plastové profily MYCK.